ДЯКУЄМО ЗА ДОБРІ СПРАВИ

У Жиричах була проблема із проїздом до Луцька – маршрутка відправлялася із села о 8 год 40 хв, а це запізно, щоб встигнути вирішити усі назрілі питання у обласному центрі, а студентам вчасно потрапити на навчання.

Взявся за хорошу справу вчитель нашої школи Анатолій Кацевич, який за короткий час зробив дуже багато для жителів села.

На сторінках газети «Ратнівщина» вже повідомлялося, — він був ініціатором встановлення твердопаливного котла в школі. За його сприяння від фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» були виділені кошти на ремонт мосту у селі (11 тис. гривень), а також зроблений проект для школи (за участі батьків і директора школи). Посприяв він і, аби замінили стару стелю у актовому залі школи на натяжну, на що виділив 4 тисячі власних коштів.

І ось нова дуже хороша справа від громадського діяча Анатолія Кацевича – маршрутка до Луцька у зручний для усіх односельчан час, яка відправляється із села о 4 годині ранку.

Було витрачено багато часу, енергії, терпіння. Це збір підписів від населення, звернення до районного, обласного керівництва.

Від імені жителів села, від студентів, дякуємо вчителю місцевої школи Кацевичу А. П. за турботу, за хороші справи, і бажаємо йому всього найкращого. Віримо, що йому вдасться вирішити питання і з ремонтом відділення зв’язку в нашому селі, яке знаходиться в аварійному стані, і над яким працює наш громадський активіст, хоча він і не є депутатом.

За дорученням жителів села Жиричі — Павло ЯРОШУК

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>