ЖИРИЧІВСЬКА ЧЕРЕПАХА

2Про цікаву знахідку нам повідомила Олеся Гурківська. Вона розповіла, що житель с. Жиричі Павло Вашестюк проходив повз один із каналів і побачив, як у піску гребеться черепаха. Подумав, що вона відкладає яйця, і не хотів тривожити, але цікавість взяла гору. Він обережно взяв її, приніс додому, щоб показати дітям. Вони помили тваринку, і при огляді виявили, що вона дуже стара і у неї тріщина на панцирі. Дітлахи пофотографувалися, бо, коли ще в житті трапиться така екзотика, і вирішили відпустити, адже їй потрібна вода і природне середовище існування. Тож тваринку віднесли назад до місця, де знайшли. Напевно, у неї є своя сім’я і клопоти, для нас незрозумілі.
У соціальних мережах також є повідомлення про те, що нещодавно болотяну черепаху знайшли у Ратному на мікрорайоні, але одразу відпустили. Ще кажуть, що вони трапляються у лісах. Все-таки, черепахи водяться у водоймах і лісах Ратнівщини.
Марія ЛЯХ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>