14 червня — всесвітній День донора

Донорство — благородна і почесна місія, яка дозволяє зберегти життя хворим з важкими хронічними захворюваннями і потерпілим від опіків, аварій, катастроф.
Донорство символізує безкорисливу ідею допомогти іншим людям, а також приносить фізичну користь для організму. Регулярна здача крові — це профілактика захворювань серцево-судинної системи і захворювань накопичення шкідливих речовин — атеросклерозу, подагри, порушення функцій печінки.
14 червня щорічно відзначається Всесвітній день донора, тому всіх бажаючих здати кров просимо звертатися у центральну районну лікарню, у відділення переливання крові. При собі мати паспорт та амбулаторну карту хворого. Попередньо, за дві доби до кроводачі, не вживати спиртних напоїв, молочної та жирної їжі.
Якщо ви здорові, але ще не є донором, не зволікайте ні секунди і зробіть все, щоб усунути це прикре непорозуміння. Хай донорство дає вам відчуття гордості і радості за врятовані життя. Даруйте здоров'я та будьте здорові!
Юлія БАРБУЦА,
лікар відділення переливання крові центральної районної лікарні

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>