ОГОЛОШУЄМО ВІЙНУ БІЛОКРИЛЦІ

Багато хто з ратнівчан журиться, бо цьогоріч буде без капусти, бо напав на розсаду якийсь шкідник, який  навіть не дає капусті зав'язатися в головки. Капусту нищить білокрилка. Як з нею боротися? Фахівці зазначають, що проводити заходи щодо знищення личинок шкідника вкрай важко через те, що вони вкриті восковим нальотом, тобто захищені. Тому боротися з білокрилкою народними методами не варто. Найефективніше обприскувати плантації капусти інсектицидами. Непогано себе зарекомендували Актелік, Вертимек, Ексірель, біопрепарат Натур-гард. У розчин препарату потрібно додати невелику кількість натертого господарського мила або шампуню, що продовжить термін дії засобу.

Проти комплексу шкідників застосовують іще Актару, Воліам флексі, Децис профі, Енжіо, Конфідор, Моспілан, Конфідор максі. Ефективними також є композиції інсектицидів Децис-f-люкс та Діміліну.

Фахівці кажуть, що одноразова обробка поля не дасть результату. Щоб позбутися білокрилки, слід обприскати грядки щонайменше тричі з інтервалом у сім днів. Останній раз – за місяць до збору врожаю.

Осінню після збору врожаю треба винести з городу все бадилля і прибрати верхній шар грунту – саме там ховаються личинки білокрилки. На зиму землю необхідно продезинфікувати. Зазвичай після цього білокрилка зникає назавжди.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>