Архіви за місяць: Жовтень 2016

Вручили нагрудні знаки учасникам АТО та провели юнаків на військову службу

  нагородиДві  урочисті події одночасно відбулися в світлиці райвійськкомату – вручення нагрудних знаків до посвідчень учасників бойових дій та проводи юнаків на строкову службу.

28 жовтня Україна вшанувала 70-у річницю вигнання нацистських окупантів з України

нацистиДруга світова війна 1939—1945 років, що розпочалася внаслідок домовленостей націонал-соціалістичного (нацистського) режиму Німеччини та комуністичного тоталітарного режиму СРСР, стала найбільшою трагедією людства у XX столітті.

МАЙЖЕ 300 МІСЦЬ ПІД ЗАБУДОВУ ВИДІЛЕНО В РАТНОМУ

На другому засіданні восьмої сесії сьомого скликання Ратнів-ської селищної ради депутати розглянули одне з основних питань – про виділення земельних ділянок під будівництво інди-відуальних житлових будинків.

РАТНІВЧАНИ У ВЕРХОВНІЙ РАДІ

верховна рада верховна рада1 ратнівчаниДо всього приємного людина звикає швидко, і за стільки років ратнівчани вже звикли до найрізноманітніших подарунків від свого народного депутата  Степана Івахіва.

ТВОЄ ЗДОРОВ’Я У ТВОЇХ РУКАХ

З метою поглиблення знань учнів про здоров’я, вплив шкідливих звичок на організм людини, формування бажання вести здоровий спосіб життя, виховання почуття відповідальності за збереження свого здоров’я, розуміння його як пріоритетної цінності в житті, активної громадянської позиції з третього по 28-е жовтня у НВК «ЗОШ І – ІІІ ступеня № 1-гімназія ім. В. Газіна» смт Ратне проходив місячник пропаганди здорового способу життя «Твоє здоров’я у твоїх руках».

ЗАКОН ГІДНИХ – ТВОРИТИ ДОБРО

афганці в луцькуУ нелегкий для країни час важливо згуртовуватись та допомагати один одному. Небайдужими до своїх побратимів та синів України, які стали на захист рідної землі, стали воїни-афганці, представники Ратнівської Спілки ветеранів Афганістану.