Архіви за місяць: Травень 2016

Свято останнього дзвоника

останній дзвоникОстанній дзвоник на шкільних подвір’ях пролунав для учнів у школах району 27 травня, зокрема, для 562 одинадцятикласників  і 646 дев’ятикласників. Багаті випускники на золоті та срібні медалі, яких цьогоріч порівну – по 12. 47 учнів 9-х класів претендують на отримання  свідоцтва з відзнакою.

МРІЮ ГУТЯНЦІВ ПОЧАЛИ ВТІЛЮВАТИ В ЖИТТЯ НА ОСТАННЬОМУ ДЗВІНКУ

бондар школаСвято останнього дзвоника в Гуті було радісним і щемливим водночас. Мужні випускники і витончені випускниці з бантами, всі у вишиванках. А закінчило навчально-виховний комплекс 23 учні.

Засідання колегії

засідання Голова районної державної адміністрації Андрій Харлампович провів засідання колегії райдержадміністрації.

Нарада з питань лісових ресурсів

  Перший заступник голови райдержадміністрації Євген Савлук висвітлив питання виділення лімітів використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів та здійснення побічних лісових користувань у 2016 році.

Нарада водогосподарників України

У Ратному в управлінні водного господарства відбулася виробнича нарада водогосподарників України, на якій обговорили питання підготовки осушувальних систем до роботи у вегетаційний період нинішнього року.

У Млиновому вшанували прикордонників

Святкове дійство з нагоди Дня прикордонника відбулося минулої суботи у Млиновому. До актової зали сільської ради  запросили весь особовий склад відділу прикордонної служби «Доманове» — прикордонників вітали, їх  нагороджували, для них співали і їм дякували за працю.