Архіви за місяць: Березень 2016

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 65/2016-рп

Про призначення А. Харламповича головою Ратнівської районної державної адміністрації Волинської області.

Призначити Харламповича Андрія Адамовича головою Ратнівської районної державної адміністрації Волинської області.

Президент України Петро ПОРОШЕНКО

24 березня 2016 року

У п’ятдесят дев’ять -  на передовій

батяНезважаючи на поважний вік, – а було йому у 2014-у вже 58 років, – житель с. Гірники Сергій Миколайович Хобот пішов на захист України добровольцем, бо справжній патріот і небайдужий до майбутнього рідного краю. На передовій був зв’язківцем, мав повагу у побратимів і отримав позивний – «Батя». Він, мабуть, найстарший з усіх ратнівчан, що воювали в зоні АТО.

Ратнівчани продовжують Насаджувати парк

 суботник суботнік1 суботнік2Минулого тижня, у середу, «кипіла» робота у парку на мікрорайоні селища. Більше п’ятдесяти ратнівчан вийшли на толоку й плідно працювали, посадивши близько тисячі трьохсот дерев.

ПРОФЕСІЙНА АДАПТАЦІЯ УЧАСНИКІВ АТО

Громадська організація «Товариство українських офіцерів» спільно зі «Спілкою офіцерів резерву Польщі», а також «Польсько-українською господарчою палатою», "Польською торговою палатою запропонувала програму безкоштовної професійної перепідготовки  учасників, ветеранів АТО та членів сімей загиблих військовослужбовців.

ПОСАДИЛИ ТРИ ГЕКТАРИ ВІЛЬХИ

Нещодавно у Самарах-Оріхових відбулася гарна акція. З ініціативи та на прохання лісника Гірниківського лісництва Юрія Шнайдера, який звернувся до адміністрації НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Самари-Оріхові, 22 учні 8 і 10 класів взяли участь у посадці саджанців вільхи.

Невже зрадник той, хто творить економіку району?

З лютого місяця не вщухають спори, плітки, дискусії щодо ринку райцентру, яким опікувалась споживча кооперація, а зокрема Ратнівське споживче товариство, на балансі якого обліковується ринок в смт Ратне.