Архіви за місяць: Лютий 2016

СЕМІНАР ПО РЕФОРМУВАННЮ ЗМІ

гунчикМинулої п’ятниці в обласній державній адміністрації відбувся семінар редакторів комунальних засобів масової інформації (а це переважно районні газети) у контексті підготовки до реформування комунальних ЗМІ, яке стартувало з 1 січня 2016 року. У ньому взяв участь і голова ОДА Володимир Гунчик.

ЗАРАДИ ВОЛІ Й НЕЗАЛЕЖНОСТІ ПРАЦЮЮТЬ ЗАБОЛОТТІВСЬКІ ВОЛОНТЕРИ

волонтери смт заболоття 2 волонтери ссмт заболоттяЗ червня 2014 року у Заболотті діє волонтерська спільнота «ЗВІН». Здавалося б, період її існування зовсім невеликий, але на рахунку людей-ентузіастів, які входять до її складу, сотні хороших вчинків, добрих справ, скерованих на захист своєї держави, на завершення війни на Сході і на підтримку тих, хто боронить Україну.

НАПИШІТЬ ДОБРЕ СЛОВО ПРО ДОБРУ ЛЮДИНУ, або НЕМАЄ ГІРШЕ, ЯК ОДНІЙ НА СВІТІ ЖИТИ

медичка медичка1До журналістів звернулася пенсіонерка, ветеран праці, одинока ратнівчанка Віра Олексіївна Кульбачинська, якій у січні виповнилося 78 років, з проханням написати про медсестру районної організації Товариства Червоного Хреста Наталію Видрич, яка навідує її впродовж півтора року.

Єдина країна

Завантажити (DOC, Невідомий)

У ПРОХОДІ — СХОД СЕЛЯН ТА ВЕЧОРНИЦІ

вечорниці ПрохідНа сході селян, який відбувся у спортзалі місцевої школи,  розглянули декілька питань. Про виконання бюджету  за минулий рік прозвітувався перед виборцями сільський голова Олександр Гресик. Він також озвучив, який мають бюджет на нинішній рік.

ХАБАРИЩЕ ЗАСЕЛЯЮТЬ «ІНОГОРОДНІ»

Невеличке село Хабарище, яке в складі Залухівської сільської ради, милує затишком, своєрідною красою і свіжістю не лише місцевих мешканців, а і заїжджих.